رادو یک برند جهانی شناخته شده میباشد. به خاطر ساختی از متریالی خاص برای اولین بار و طراحی خلاقانه به زیباترین و بادوام ترین ساعت های دنیا شهرت دارد. خاستگاه این برند شهر لنگاییو در سوییس بود. این برند به خاطر داشتن شعار و فلسفه این که “اگر ما چیزی را تصور کنیم میتوانیم آن را بسازیم” همچنان در این مسیر پیشگام است.

Rado

استارت اولیه و ابتدایی در شهر لنگاییو در سوییس ۱۹۱۷ :

کمپانی ساعت سازی ای بود که برای اولین بار در سال ۱۹۱۷ توسط برادران فریتس ارنست و وارنرSCHLUP & CO

تاسیس گردید. آتلیه ابتدایی آن ها که بخشی از خانه پدریشان را شامل میشد محل تولد برند رادو بود. بعد از جنگ جهانی دوم آن ها کمپانی شلوپ اند کو را که آن زمان بزرگ ترین کمپانی ساعت سازی دنیا به شمار می آمد را تاسیس کردند.

Rado

اولین کالکشن رادو ۱۹۵۰-۱۹۵۹:

کمپانی شلوپ اند کو فروش محصولات خود را با نام تجاری رادو در سال ۱۹۵۰ آغاز کرد. نماد کالکشن اسب طلایی در سال ۱۹۵۷ تاسیس شد. به دنبال آن کالکشن اسب سبز در سال ۱۹۵۸ شکل گرفت که از اولین مدل هایی از برند رادو بود که به عنوان ساعت های ضد آب شناخته میشد. در پایان دهه رادو یک برند واقعا جهانی بود که در ۶۱ کشور جهان حضور داشت.

 

یک ستاره متولد میشود ۱۹۶۰-۱۹۶۹:

در سال ۱۹۶۲ رادو با ساخت مدل های نمادین دیا استار خود را از سایر برند ها متمایز میکرد. این مدل به عنوان اولین ساعت ضد خش دنیا معرفی شد. این مدل پاسخی به نیازهای مشتریان از بابت راحتی مقاومت و طراحی منحصر به فرد بود. نمونه اولیه رادو در طراحی رویکرد در دیزاین و متریال بود. این در حالی بود که در صنعت ساعت سازی به کار بردن فلز سخت و شیشه یاقوتی به دور از هنجار های قبلی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *