تاریخچه ساعت

تاریخچه ساعت رادو

Rado

رادو یک برند جهانی شناخته شده میباشد. به خاطر ساختی از متریالی خاص برای اولین بار و طراحی خلاقانه به زیباترین و بادوام ترین ساعت های دنیا شهرت دارد. خاستگاه این برند شهر لنگاییو در سوییس بود. این برند به خاطر داشتن شعار و فلسفه این که “اگر ما چیزی را تصور کنیم میتوانیم آن را بسازیم” همچنان در این مسیر پیشگام است.

Rado

استارت اولیه و ابتدایی در شهر لنگاییو در سوییس 1917 :

کمپانی ساعت سازی ای بود که برای اولین بار در سال 1917 توسط برادران فریتس ارنست و وارنرSCHLUP & CO

تاسیس گردید. آتلیه ابتدایی آن ها که بخشی از خانه پدریشان را شامل میشد محل تولد برند رادو بود. بعد از جنگ جهانی دوم آن ها کمپانی شلوپ اند کو را که آن زمان بزرگ ترین کمپانی ساعت سازی دنیا به شمار می آمد را تاسیس کردند.

Rado

اولین کالکشن رادو 1950-1959:

کمپانی شلوپ اند کو فروش محصولات خود را با نام تجاری رادو در سال 1950 آغاز کرد. نماد کالکشن اسب طلایی در سال 1957 تاسیس شد. به دنبال آن کالکشن اسب سبز در سال 1958 شکل گرفت که از اولین مدل هایی از برند رادو بود که به عنوان ساعت های ضد آب شناخته میشد. در پایان دهه رادو یک برند واقعا جهانی بود که در 61 کشور جهان حضور داشت.

 

یک ستاره متولد میشود 1960-1969:

در سال 1962 رادو با ساخت مدل های نمادین دیا استار خود را از سایر برند ها متمایز میکرد. این مدل به عنوان اولین ساعت ضد خش دنیا معرفی شد. این مدل پاسخی به نیازهای مشتریان از بابت راحتی مقاومت و طراحی منحصر به فرد بود. نمونه اولیه رادو در طراحی رویکرد در دیزاین و متریال بود. این در حالی بود که در صنعت ساعت سازی به کار بردن فلز سخت و شیشه یاقوتی به دور از هنجار های قبلی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *