یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین شرکت‌های ساعت‌های لوکس جهان، Patek Philippe، پیشگام قطعات بی‌شماری از فناوری بوده و به پیشرفت هنر ساعت‌سازی مدرن دامن زده است.

این شرکت معیاری را نشان می‌دهد که حتی در حال حاضر بسیاری از تولیدکنندگان ساعت، خود را به دلیل مهارت و نوآوری‌های خود با آن مقایسه می‌کنند.

این وبلاگ در مورد ملیله های غنی تاریخ Patek Philippe، از زمان ایجاد اولیه تا امروز بحث خواهد کرد.

پیشینه پتک فیلیپ

قبل از اینکه پتک فیلیپ حتی یک مفهوم باشد، دو مردی که بنیانگذاران نهایی بودند، ژان آدریان فیلیپ و آنتونی نوربرت پتک، در مسیر خود در ساعت سازی بودند. پتک در سال ۱۸۱۲ در لهستان به دنیا آمد. پاتک پس از گذراندن بیست سال اول زندگی خود تحت حاکمیت ظالمانه تزار روسیه نیکلاس اول و طلسم خدمت به عنوان یک مبارز آزادی، از وطن خود فرار کرد و در پاریس پناهندگی سیاسی گرفت و سپس به پاریس رفت. ژنو – خانه طالع بینی برای بسیاری.

پتک با نقل مکان به شهر و زندگی در میان کارگاه ها و استادکاران بسیار آن، سعی کرد خود را در صنعت ساعت سازی غوطه ور کند. در ابتدا، او حرکات محلی با کیفیت بالا را خریداری می کرد و آنها را با نام Patek, Czapek & Cie در قاب های ساعت خود قرار می داد که یک سلف برای Patek Philippe بود.

 

تخمین زده می شود که Patek، Czapek و Cie بیش از هزار ساعت در شش سال قبل از خروج پتک از این سرمایه گذاری تولید کرده باشند. Czapek & Cie همچنین چندین دهه پس از آن ساعت های بی انتها را تولید کرد. درست قبل از انحلال Patek، Czapek & Cie، آنتونی پتک برای نمایشگاهی به خانه سابق خود در پاریس سفر کرد و در آنجا با یک ساعت ساز بسیار محترم و مبتکر، ژان آدرین فیلیپ آشنا شد. فیلیپ به دلیل ایجاد انقلابی در استانداردهای طراحی ساعت برای آن دوران با معرفی ساعتی که می‌توانست به جای کلید با تاج پیچیده شود، اعتبار داشت. این اختراع او را در معرض دید زیادی قرار داد و توجه بسیاری از چهره های کلیدی در آن زمان، از جمله ملکه ویکتوریا، یکی از قدرتمندترین چهره های جهان را به خود جلب کرد.

یک سال بعد در سال ۱۸۴۵، قرارداد پاتک با Czapek & Cie به پایان رسید. شرکت منحل شد و پتک و فیلیپ گرد هم آمدند تا یک شرکت ساعت سازی جدید به نام Patek & Co تاسیس کنند که شش سال بعد به Patek Philippe تغییر نام داد. بقیه اش تاریخ است.

خاستگاه های برند

این برند تازه تاسیس به سرعت مورد توجه قرار گرفت و به شهرت نسبی رسید. در سال‌های اولیه همکاری Patek Philippe، فیلیپ همچنان به نوآوری و تثبیت خود به عنوان یکی از مشهورترین چهره‌های ساعت‌سازی ادامه داد. در حالی که این اتفاق می افتاد، پتک به سراسر اروپا و فراتر از آن سفر کرد تا ساعت های خود را به بازار عرضه کند و از رشد و موفقیت مداوم برند اطمینان حاصل کند. نوآوری ها و نقاط عطف اولیه برای شرکت در این دوره عبارتند از: یک ساعت مچی ساقه پیچ تنظیم کننده های دقیق جدید فنرهای اصلی بادوام ساعتی که چندین منطقه زمانی را نمایش می دهد مکانیسم های تقویم دائمی برای ساعت های جیبی اولین کرنوگراف دوتایی این برند به تامین کنندگان اصلی Tiffany & Co در نیویورک تبدیل شد هر دو شریک بر این باور بودند که کمال مطلق هدف است و موفقیت شرکت در طول تاریخ را می توان تقریباً به طور کامل به پیروی از این اصل نسبت داد.

پتک فیلیپ

پتک فیلیپ

تقریباً در همان زمان، مدل های Patek Philippe روی مچ بسیاری از افراد سلطنتی و نجیب دیده می شد.

آنتوان دو پتک در سال ۱۸۷۷ از دنیا رفت. جوزف آنتوان بناسی فیلیپ – داماد ژان آدرین – به عنوان جانشین او انتخاب شد زیرا پسر بازمانده پتک نمی خواست به این تجارت بپیوندد. ژان آدرین فیلیپ قبل از بازنشستگی در سال ۱۸۹۰، ۱۳ سال دیگر به خلق و نوآوری ادامه داد. پسرش، جوزف امیل فیلیپ، راه او را ادامه داد. با وجود از دست دادن این دو بنیانگذار، روزهای سخت تری برای پتک فیلیپ در پیش بود.

خانواده استرن

در سال ۱۹۳۲، اقتصاد جهان توسط رکود بزرگ فلج شد. به نوبه خود، Patek Philippe با موفقیت های بزرگی روبرو می شود. برای اینکه از این فاجعه مالی جان سالم به در ببرد، شرکت مجبور شد به دنبال سرمایه گذاری خارجی در قالب ژان و چارلز هنری استرن – دو برادر ژنوایی – باشد تا سرپا بماند. خانواده استرن به خرید اکثریت سهام شرکت ادامه دادند. این مشارکت کاملاً منطقی بود، زیرا برادران و شرکت قبلاً در آن زمان یک رابطه موجود داشتند. همه طرف ها تمایلات مشابهی برای حفظ سنت های ساعت سازی سوئیسی با کیفیت بالا داشتند.

تحت مدیریت جدید، پتک فیلیپ به ایجاد برخی تغییرات کلیدی پرداخت. اول از همه، این شرکت شروع به ایجاد حرکات داخلی خود خواهد کرد. این دوره یک دوره موفق در کتاب های تاریخ Patek Philippe خواهد بود و شاهد ایجاد یک مدل شاخص به نام Calatrava در سال ۱۹۳۲ خواهیم بود، مدلی آنقدر محبوب که نسخه های به روز شده بخشی از مجموعه Patek Philippe تا به امروز باقی مانده است.

 

این شرکت از زمان قرارداد اولیه در دهه ۱۹۳۰ با خانواده استرن باقی مانده است. در سال ۱۹۶۸، هنری استرن رئیس این تجارت شد. پس از او پسرش به نام فیلیپ استرن در سال ۱۹۹۳ قرار گرفت. در سال ۲۰۰۱، فیلیپ استرن به عنوان راهی برای ادای احترام به تاریخ پتک فیلیپ و هنر ساعت شناسی، بر افتتاح موزه پتک فیلیپ نظارت کرد. این موزه تاریخ یک قرن پتک فیلیپ و به طور کلی ساعت سازی را در خود جای داده است.

پتک فیلیپ

تاریخ مدرن پتک فیلیپ

تا به امروز، Patek Philippe در خط مقدم این صنعت باقی مانده است. Patek Philippe اغلب به عنوان یکی از بهترین سازندگان ساعت های لوکس در جهان شناخته می شود. این تجارت سالانه بیش از ۱ میلیارد دلار درآمد ایجاد می کند و تخمین زده می شود که بیش از یک میلیون ساعت در طول تاریخ Patek Philippe تولید شده است.

خودتان با ساعت پتک فیلیپ تاریخ بسازید

تاریخچه ساعت‌های Patek Philippe یکی از دقیق‌ترین و نوآورانه‌ها است، این چیزی است که آنها را به یکی از تولیدکنندگان ممتاز ساعت‌های سوئیسی لوکس در جهان تبدیل می‌کند. افرادی که صاحب یک Patek Philippe هستند، اولین کسانی هستند که به شما می گویند که چگونه مهارت، میراث و طراحی آن چیزی است که یک Patek Philippe را خاص می کند.

 

اگر به اضافه کردن ساعت Patek Philippe به مجموعه خود توجه دارید، بسیار مهم است که با فروشنده ای کار کنید که می توانید به آن اعتماد کنید. دمنده ها ده ها سال است که در بازار ساعت های لوکس و جواهرات دست دوم فعالیت می کنند. ما می دانیم که برای جفت کردن شما با ساعت کامل Patek Philippe چه چیزی لازم است. گفته می شود، اگر به دنبال خرید Patek Philippe هستید، اغلب یک برچسب قیمت ممتاز ضمیمه می شود.

در وبلاگ ما که این موضوع را پوشش می دهد، در مورد اینکه چرا ساعت های Patek Philippe بسیار گران هستند، بیشتر بیاموزید.

از Calatravas به Aquanaut، زمان سفر تا تقویم سالانه، ما مجموعه‌ای عالی از Patek Philippe داریم که مطمئناً سر در آورده و مکمل هر مجموعه‌ای است. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه Blowers Jewelers چگونه می تواند به شما در یافتن Patek Philippe عالی کمک کند، یا برای راهنمایی شما در مجموعه خیره کننده ساعت های لوکس دست دوم ما، همین امروز با ما تماس بگیرید.

پتک فیلیپ

امیدوارم از مقاله پتک فیلیپ لذت برده باشید برای دیدن محصولات دیگر به سایت برناردگالری مراجعه کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *