از سال ۱۹۷۵، خانه مد دیور به ساخت ساعت‌های مد لباس پرداخته است. این نگاهی است به اینکه چگونه مجموعه ساعت های آنها در طول سال ها تکامل یافته است.

Black Moon اولین ساعت دیور بود که در سال ۱۹۷۵ عرضه شد. این قطعه نمونه ای از طراحی ساده است که گاهی اوقات می تواند زیباترین باشد، و این مفهوم طراحی است که همچنان الهام بخش مجموعه های ساعت های آینده دیور خواهد بود.

دیور

در سال ۱۹۹۰، پانزده سال بعد، دیور مجموعه Bagheera را با الهام از خطوط ماه سیاه راه اندازی کرد. از آنجایی که نام “باغیرا” نیز نام پلنگ سیاه در سری کتاب جنگل رودیارد کیپلینگ است.

شاید طراحی زیبای این ساعت تا حدی از ظرافت این موجود الهام گرفته شده باشد.

در سال ۱۹۹۵، ساعت La Parisienne به بازار آمد. این بار، خانه مد یک قطعه مربع شکل طراحی کرده بود، یک پیشنهاد هیجان انگیز به بازار آن زمان. همچنین نگاه کنید به: جنبش رو به رشد: ظهور ساعت های قدیمی پس از La Parisienne، عصر جدیدی برای مجموعه ساعت های دیور آغاز شد که شکل های صفحه و طراحی بند ها حتی بدیع تر شد.

در سال ۲۰۰۰، Malice راه‌اندازی شد که دارای بند طراحی شده با شکل‌های «CD» به هم پیوسته و ریوا، به‌روزرسانی La Parisienne بود.

سال بعد، با رهبری جان گالیانو، خانه مد مجموعه‌ای از ساعت‌های دیور را در سال ۲۰۰۱ راه‌اندازی کرد. اولین آن‌ها آلومینیوم کریس ۴۷ بود، قطعه‌ای با شکل معاصر که سبک جدیدی را برای ساعت های دیور طراحی به وجود آورد.

دیور

ساعت‌های Malice و Riva با سنگ‌های قیمتی دوباره طراحی شده‌اند تا Malice Sparkling و Riva Sparkling اسپین آف مدل‌های اصلی باشند.

همچنین ببینید: ۸ برند محبوب مد در سال ۲۰۰۲، نوبت به مجموعه لباس‌های آماده بهار و تابستان رسید، مجموعه‌ای قدرتمند از مدل‌ها که با حذف طرح‌های گل‌دار و محو کردن مرزهای بین سیلوئت‌های مردانه و زنانه، با مفهوم «زنانه» بازی کردند. این مدل‌های باند فرودگاه الهام‌بخش ساعت Dior 66 بودند، یک قطعه فوق‌العاده نازک و نه «به‌طور سنتی زنانه». با قوی‌تر شدن مجموعه ساعت‌های Dior، طراح جواهرات زیبای Dior Victoire de Castellane ساعت خود را با نام Le D de Dior (“D of Dior”) روانه بازار کرد.

طراحی او بازتاب ظرافت ماه سیاه سال ۱۹۷۵ بود، یک منحنی و ساده که به سادگی به وضعیت دیور اجازه می دهد خودش صحبت کند.

Le D de Dior مانند دیور ۶۶ برای زنان طراحی شده بود اما با سنت های مردانه بازی می کرد و ساعت Dior Homme Chiffre Rouge در همان زمان عرضه شد.

آیا می خواهید مقالات بیشتری مانند این مستقیماً به صندوق ورودی خود ارسال شود؟ در خبرنامه رایگان ما ثبت نام کنید در سال ۲۰۰۵، گالیانو ساعت های Dior Christal را روانه بازار کرد که بار دیگر ظاهری مردانه با جزئیات زنانه به شکل ترکیبی از استیل و یاقوت کبود را به نمایش گذاشت.

در همان سال، مجموعه Chiffre Rouge جوایزی را در نمایشگاه جهانی ساعت و جواهرات در بازل، سوئیس به دست آورد. در مجموع سالی درخشان برای دیور بود زیرا صدمین سالگرد تولد طراح کریستین دیور نیز بود.

دیور

 

با الهام از ذوق کریستین دیور برای توپ های بزرگ، مجموعه Dior VIII Grand Bal در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد.

حدود هفتاد سال پس از تاریخ مهم ۸ اکتبر ۱۹۴۶ – سالی که کریستین دیور خانه مد را ایجاد کرد – Dior VIII Grand Bal Plissé Ruban بود. راه اندازی شد. داستان همچنان ادامه دارد و ساعت های دیور همیشه در بازار حراج از موفقیت بزرگی برخوردار هستند.

دیور

امیدوارم از مقاله بالا لذت برده باشین ، برای دیدن محصولات دیگر به سایت برناردگالری سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *