اودمار پیگه (تلفظ فرانسوی: [odmaʁ piɡɛ]) یک سازنده Swiss از ساعتهای مکانیکی لوکس است. این شرکت توسط جول لوئیس آدامارز و ادوارد اوگوست پایته در سال ۱۸۷۵ در Vallée de Joux تأسیس شد. این شرکت از زمان تأسیس آن متعلق به خانواده بوده است. یکی از نخستین دستاوردهای آنها ایجاد اولین ساعت مچی تکرار کننده در سال ۱۸۹۲ بود. آنها بیشتر به نام بلوط سلطنتی شناخته شده اند اما چندین مدل قابل توجه دیگر را نیز معرفی می کنند. مجموعه ای که در حال حاضر شامل مدل های Royal Oak، The Royal Oak، Royal Oak Offshore، Millenary، Jules Audemars، Haute Joaillerie و Classique است.

تاریخ تاسیس:

جول لوئیس آدمارس در سال ۱۸۷۵ با Edward Auguste Piguet مشارکت داشت. این شرکت در Vallée de Joux، سوئیس آغاز شد. هر دو Audemars و Piguet قبلا ساعت ساز بودند. Audemars ایجاد جنبش های تماشای پیچیده برای تولید کنندگان دیگر برای استفاده. Piguet تخصصی در تنظیم حرکات تماشای. هنگامی که مشارکت می کنند، مسئولیت های خود را در حالی که عامل شرکت خود هستند، تقسیم می کنند. Audemars مسئول تولید و جنبه های فنی بود در حالی که Piguet تمرکز بر فروش و مدیریت بود.

مجموعه ها:

Royal Oak در نظر گرفته شده است که محبوب ترین دیده بان است که Audemars Piguet در حال حاضر تولید می کند. این اولین بار در سال ۱۹۷۲ در Baselworld معرفی شد. طراحی شده توسط Gérald Genta، آن را به عنوان اولین ساعت ورزشی ورزشی لوکس محسوب می شود. این ساعت با الهام از کلاه های غواصی سنتی بود و از این رو برج های سر پیچ و همچنین طراحی مورد منحصر به فرد را داشت. ساعت نیز یک دستبند یکپارچه را نشان داد. به علامت گذاری به ۲۰ سالگرد بلوط سلطنتی، Audemars Piguet استخدام امانوئل گویت برای طراحی یک ساعت جدید شناخته شده به عنوان Royal Oak Offshore. Offshore مورد بسیار بزرگتری داشت (۴۲ میلیمتر در مقایسه با ۳۹ میلیمتر اصلی) و فکرش خیلی سخت تر از اصل بود. دیده بان جدید ثابت شده است که همانقدر موفق به عنوان اصلی است

Audemars Piguet

Audemars Piguet

هزاران ساله

مجموعه ی هزارتایی در سال ۱۹۹۵ آغاز شد. ایده ی طراحی منحصر به فرد این بود که بیننده را به یک حرکت سه بعدی یاری رساند. آنها با موارد بیضی شکل و همچنین کریستال یاقوت کبود شناخته می شوند. دایره تماشای غیرحضوری با توجه به چرخ تعادل قابل توجه است. Audemars Piguet ادعا می کند که کالیبرا ۴۱۰۴ خود را عوض کرده اند تا بتواند قطعات بیشتری را در شماره گیری ببیند. تمام ساعتهای هزاران ساله در مورد شماره گیری جنبش، پرونده و Damaskeening یا Côtes de Genève را به اشتراک می گذارند.

جول آدمارسپس از یکی از بنیانگذاران نامگذاری شده است، خط تولید از نشانه های بیشتری از Audemars Piguet استفاده می کند. ژول آدمارس حدود ۲۰ جنبه بسیار پیچیده در سال ۱۸۷۵ ایجاد کرد. او بعدا آنها را به عنوان وثیقه زمانی که هر دو او و Piguet شرکت خود را در سال ۱۸۸۱ آغاز کردند. این حرکات آغاز Audemars Piguet بود. تمام ساعت ها در مجموعه دایره ای هستند. بسیاری از عوارض قابل توجه شامل توربیلون، تکرار کننده دقیقه و تقویم دائمی هستند.

Audemars Piguet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *