برند ساعت Bulgari در سال ۱۸۸۴ توسط Sotirio Bulgari، نقره‌ساز یونانی در رم تأسیس شد.

این برند بولگاری  به سرعت خود را به عنوان یک برند لوکس ایتالیایی و در ابتدای تاریخ خود به عنوان یکی از معتبرترین جواهرسازان پیش از گسترش به سایر بخش های لوکس معرفی کرد. امروزه این برند جواهرات، ساعت، عطر، کالاهای چرمی و محصولات و خدمات صنعت هتلداری را ارائه می دهد.

سوتیریو که خانواده جواهر فروشانش اهل اپیروس یونان بودند، در سال ۱۸۹۴ به ایتالیا، ابتدا به ناپل (۱۸۸۱) و سپس به رم نقل مکان کردند. او سپس بوتیک خود را در Via Condotti 28، در سال ۱۸۹۵، جایی که هنوز هم در آن قرار دارد، افتتاح کرد.

بولگاری

به لطف Cinecittà، رم در دهه شصت به یک مقصد لوکس تبدیل شد و این بوتیک پذیرای بازیگران و افراد مشهور آمریکایی بود. پس از آن، در طول دهه هفتاد، این خانواده با افتتاح بوتیک‌هایی در پاریس، مونت کارلو، ژنو و نیویورک شروع به گسترش تجارت خود در اروپا و خارج از کشور کرد.

بولگاری ضمن ارائه لوازم جانبی لوکس ظاهری کامل، از جمله ساعت، مجموعه خود را با ارائه تجربیات لوکس، مانند هتل ها و استراحتگاه های با برند Bulgari، گسترش داد. گروه LVMH این برند ایتالیایی را در سال ۲۰۱۲ خریداری کرد.

ساعت های مردانه بولگاری

این برند که در اصل برای جواهراتش شناخته شده و مورد قدردانی قرار گرفت، اکنون به یک ساعت ساز لوکس معتبر تبدیل شده است. هر ساعت بولگاری در تولید خود کاملاً در داخل ساخته می‌شود و شامل چهار کارخانه واقع در منطقه ژورای سوئیس است.

بخش ساعت به صورت عمودی یکپارچه شده است و از تمام قسمت های ساعت، از فرز کردن جعبه گرفته تا ساخت صفحه و حرکات مکانیکی، مراقبت می کند. در حال حاضر حدود ۳۵۰ نفر مشغول به کار هستند.

کاتالوگ ساعت بولگاری

ارائه ساعت های Bulgari امروزه گسترده و نسبتاً اصلی در صنعت است.

بولگاری چشم انداز روشنی دارد. به عنوان مثال، آلومینیوم بولگاری، نمونه کاملی از ماموریت برندی است که هدف آن نوآوری است و هرگز یک ساعت مچی موجود را تکرار نمی کند.

در مورد Bulgari Diagono، Bulgari Bulgari یا Bulgari Octo که Finissimo چندین رکورد به دست آورده و طراحی آن با هر چیز دیگری متفاوت است، همین امر صدق می کند.

بولگاری

داستان پشت ساعت بولگاری بولگاری داستان خوبی است: این ساعت که در ابتدا در سال ۱۹۷۵ معرفی شد، هدیه ای به ۱۰۰ مشتری برتر بوتیک رومی بود، به شکل یک ساعت دیجیتال که عبارت “Bulgari Roma” روی قاب حک شده بود. بعدها به Bulgari Bulgari تبدیل شد.

قیمت ساعت بولگاری: ساعت مردانه بولگاری

کاتالوگ ساعت‌های مردانه Bulgari اکنون شامل مجموعه‌های زیر می‌شود: Bulgari Aluminium (تجدید شده در سال ۲۰۲۰)، Bulgari Bulgari (تجدید در سال ۲۰۲۰)، Bulgari Octo (که شامل Octo Roma، Octo l’Originale، Octo Finissimo) و ساخته‌های Gèrald Genta است.

در مورد دوم، این برند ابتدا نبوغ جرالد جنتا (که نام تجاری آن توسط بولگاری خریداری شد) با ساخت پلاتینیوم در سال ۲۰۱۹ و Gérald Genta Arena Bi-Retrograde Sport در سال ۲۰۲۰ تجلیل شد. قیمت های خرده فروشی از ۴۲۵۰ یورو متغیر است. Bulgari Bulgari جدید روی بند لاستیکی به قیمت ۴۶۳۰۰ یورو برای Octo Finissimo در طلای صورتی.

بولگاری

 

 

برای دیدن محصولات جذاب بولگاری به سایت برناردگالری مراجعه فرمایید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *