میتونیم به صورت خلاصه وار شروع کنیم داستان و تاریخچه ی ساعت امپریو آرمانی :

جورجیو آرمانی، برنامه ریز ایتالیایی، ممکن است به جشن تولد ۸۳ سالگی خود نزدیک شود، اما این مرد هنوز هم انگشت خود را روی ضربان شکل و الگوهای سبک فعلی دارد.

صرف‌نظر از اینکه او طرح‌های پوشاک خاص خود را مشخص می‌کند، صرفاً این کار را انجام نمی‌دهد، اما این برند اکنون به طبقه‌بندی‌های مختلف متعددی مانند رایحه، سایه‌ها و موارد دیگر مانند ساعت‌های اخیر Emporio Armani وارد شده است.

فاصله زیادی با شغل اولیه او به عنوان کمد لباس برای یک فروشگاه خرده فروشی میلانی وجود دارد، اما آرمانی با یک هدیه ذاتی برای مواد و بافت به زودی توسط بخشی از نشان های مد ایتالیایی بزرگ ثبت نام کرد و در دهه ۱۹۷۰ او انباشت مد خاص خود را به پیش برد.

در اواسط دهه ۱۹۸۰، واقعاً جهشی رو به جلو، برنده شدن برای لباس پوشیدن ریچارد گیر برای فیلم هالیوودی «ژیگولو آمریکایی» بود.

علیرغم این واقعیت که این فیلم یک دستاورد مستقیم بود، کت و شلوار آرمانی که گیر پوشیده بود، تقریباً به اندازه اعدام گیر در فیلم سینمایی مورد توجه قرار گرفت و از آنجا شروع به نام جورجیو آرمانی شد که در همه جا شناخته شده بود.

او طیف وسیعی از لباس‌های فوق‌العاده و متوسط ​​را ایجاد کرد که بسیاری از مردم خوشحال می‌شوند آن را بپوشند. همانطور که بدنامی او رشد کرد و بدنامی او از بین رفت، آرمانی شروع به تعمق در شیوه های مختلف کرد که از طریق آنها می توانست توانایی عادی خود را برای استایل در مواردی غیر از لباس استنشاق کند.

امپریو آرمانی

در سال ۲۰۰۰ او یک آرایش دیگر را انجام داد که نشان داد به طرز حیرت‌آوری رایج است و آیتم جدید بلافاصله بعد از آن استفاده می‌شود.

سایه‌های آرمانی شروع به عضله‌سازی روی سایه‌های متمرکزی کردند که قبلاً تحت تأثیر ریبان قرار گرفتند. طیف دیگری از عطر ساخته شد و محبوبیت زیادی پیدا کرد تا جایی که در حال حاضر هر سال عطرهای جدیدی پخش می شود. حمله آرمانی به تبلیغات تزئینی شاید جسورانه ترین حرکت او تا به امروز بوده است. با نام‌هایی مانند تیفانی، پتک فیلیپ و غیره به سختی می‌توان بخش جواهرات را به کار برد، اما با اطمینان از توانایی‌های خودش و استواری که مشتریان نسبت به نام آرمانی داشتند، شروع به طراحی ساعت‌های تحت این برند کرد.

نام ساعت امپوریو آرمانی. در کنار این لباس، انباشت ساعت‌های آرمانی به احتمال زیاد بزرگترین شگفتی بوده است، زیرا مشتریان در سراسر جهان فوراً به دنبال آثار هنری و طرح‌های ظریفی بودند که توسط آرمانی برای آنها به نمایش گذاشته شده بود. او با گستره‌ای در حال توسعه برای این دو نفر، تصمیمی اندک اما عالی در مورد ساعت‌هایی که به گرمی توسط مشتریان و عیب یاب‌ها دعوت شده‌اند، ایجاد کرده است.

با هزینه‌های معقول ۱۵۰ پوندی برای یکی از ساعت‌های او در آن زمان، درک هر دلیلی که چرا ریش ساعت Emporio Armani تا این حد مثمر ثمر بوده است، دشوار است.

آنها می گویند که داشتن تنها یک ساعت عالی چیزی است که هر فردی باید آرزویش را داشته باشد. در صورتی که با این فرض موافق باشید، نمی‌توانید در خرید ساعت Emporio Armani از برجسته‌ترین خالق زنده دنیا، عملکرد بدی داشته باشید.

امپریو آرمانیامیدوارم از مقاله لذت برده باشین برای دیدن محصولات جذاب این برند از سایت برناردگالری دیدن فرمایید .
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *