تیم ساعت اینوکتا از چه برگرفته شده است :

به معنای شکست ناپذیر در زبان لاتین، ساعت‌ اینویکتا واقعاً در سال ۱۸۳۷ ساخته شدند. خالق رافائل پیکارد می‌خواست ساعت‌های سوئیسی با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه را برای مردم بسازد. این سازمان پیشینه خود را در La Chaux-p-fonds، سوئیس آغاز کرد – ملکی که به دلیل تلاش های ساعت سازی آن شناخته شده است،خرید ساعت اینویکتا رو لینک کلیک کنید.

اینوکتا

ساعت‌های سوئیسی مورد توجه بسیاری از مناطق کره زمین قرار گرفته‌اند و ساعت‌های اینویکتا به‌خوبی مورد توجه قرار گرفته‌اند. این نام برای بیش از یک قرن شناخته شده و موفق تر بود. در رکورد ساعت Invicta، چیزی ثابت نگه داشته شده است: ساعت های قدیمی Invicta به دلیل کیفیت و طراحی زیبای خود شناخته شده اند. امروز هم درست است زیرا صد سال پیش بود.

متأسفانه، “حمله کوارتز” در دهه ۱۹۷۰، ساعت های Invicta را از روی تصویر مورد استفاده قرار داد. ساعت‌های Invicta متعلق به قبل همه ناپدید شدند. به نظر می رسید که تاریخ طولانی ساعت های Invicta بالاخره به پایان رسیده است.

در مورد آنالیز گروه ساعت اینوکتا حرف بزنیم :

آنچه امیدوارکننده است این است که سالنامه تیم واچ تیم Invicta با استفاده از دهه ۱۹۷۰ به پایان نرسید. در سال ۱۹۹۱، نوادگان عنوان اولیه ساعت Invicta سازمان را اصلاح کردند. امروزه، تیم ساعت Invicta بر روی ارائه ساعت‌های باکیفیت عالی برای شما متمرکز است که هنوز هم از نظر طراحی ارزان و خیره‌کننده هستند – دقیقاً همان تعهدی که Invicta Watch بیش از یک قرن پیش برای آن شناخته شده بود.

در سال ۱۸۳۷، Invicta اولین ساعت‌های خود را با این تصور که ساعت‌های سوئیسی خوب با قیمت‌های متوسط ​​عرضه می‌شوند، دست ساز شد. امروز، با هدایت همان طبیعت بدجنس، این شرکت زمانی کوچک به هیولایی آتشین تبدیل شده است که عاشقان او را می پرستند، اما از صنعت ساعت سازی باقی مانده می ترسند.

در سال ۱۹۹۱، نوادگان خانواده Invicta، نمایندگی هلدینگ تولیدکننده را بر اساس اصل بنیان‌گذاری شرکت دوباره تأسیس کردند. با شور و شوق سرکش، آنها به راحتی تصدیق کردند که Invicta ممکن است بخش قابل توجهی از جامعه خریدار ساعت را ارائه دهد که همیشه توسط دیگران نادیده گرفته شده بود، استفاده بی سابقه ای از کیفیت خوب سوئیسی که آنها آرزوی آن را داشتند، با نرخ هایی که در دسترس آنها بود.

سیزده سال بعد، تیم Invicta Watch به سریع ترین کسب و کار ساعت در حال گسترش تبدیل شد و حرکتی را آغاز کرد که کل انرژی را در صنعت ساعت تغییر می دهد.

اینوکتا

ساعت های زیبای اینوکتا :

امروزه، ساعت های Invicta در حال رشد هستند. با انواع و اقسام متنوع ساعت‌های با طراحی زیبا، تیم Invicta Watch بر این تمرکز دارد که با هزینه‌هایی که هر کسی می‌تواند از عهده شما برآید، بهترین کارآمدی را برای شما به ارمغان بیاورد. Invicta Watch Team از تکنولوژی پیشرفته و همچنین موثرترین اجزا برای ساخت ساعت های خود استفاده می کند، از جمله کریستال های یاقوت کبود ضد انعکاس.

با محصولات متنوع، تیم ساعت Invicta هر چیزی را دارد که همه را راضی کند. مجموعه‌های Angel، Pro Diver و Elite تعدادی از پرکاربردترین‌های تیم Invicta Watch هستند. هر ساله، تیم Invicta Watch قصد دارد ساعت‌های منحصر به فرد و زیبایی را از تولید برای مشتریان بسازد. از آنجایی که به کیفیت مربوط می شود، تیم Invicta Watch مطمئناً عنوانی به عنوان اعتماد ممکن است. چرا همه نباید توانایی مدیریت ساعت های سوئیسی با کیفیت بالا، طراحی دقیق و زیبا را داشته باشند؟ این هدف Invicta است، بعلاوه آنها کاملاً اقدام می کنند.

در پایان، Invicta Watch Team یکی از سریع‌ترین عناوین در حال گسترش در تجارت ساعت سازی است. تیم ساعت‌های Annals of Invicta و همچنین کیفیت ساعت‌هایی که تولید می‌کنند، باید خودشان صحبت کنند. Invicta Watch Team تنها عنوانی است که می‌توانید برای ساعت‌های شیک و باکیفیت به آن اعتماد کنید.

اینوکتا

برای خرید ساعت به  سایت برنارد گالری مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *